Strona aquila-przyjecia.pl na monitorze

Aquila-przyjecia.pl

Strona internetowa

Strona internetowa dla obiektu, w którym będą odbywać się wesela, chrzciny, komunie i imprezy okolicznościowe. Głównym założeniem jest przedstawienie oferty oraz odnalezienie obiektu i szybki kontakt. Wyszczególnione dane kontaktowe oraz mapka dojazdowa (mapa google) bardzo dobrze spełniają główny cel strony.

www.aquila-przyjecia.pl

Strona spełnia wszystkie wymagania jakie powinna. Klienci mogą w łatwy sposób skontaktować się z nami i zobaczyć naszą ofertę – o to dokładnie nam chodziło. Dziękujemy!

Strona szybka i responsywna!

Do tego łatwość edycji i pisania treści

Wykonaliśmy stronę zgodnie z najwyższymi standardami i technologiami, strona jest bardzo szybka oraz responsywna co przekłada się na większą ilość klientów. W tych czasach zadbanie o wyświetlanie się strony na urządzeniach przenośnych to podstawa – warto to zrobić dobrze. Stronę dostosowaliśmy do systemu zarządzania treścią WordPress po to, aby klient mógł sobie w łatwy sposób edytować treści, dodawać zdjęcia oraz pisać aktualności/wpisy.

Darmowa wycena
Strona aquila-przyjecia.pl na telefonie i tablecie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

[contact-form-7 id="771" title="Darmowa wycena"]