Fotobox Studio

Fotobudka dla Ciebie!

Fotobox Studio to firma zajmująca się wypożyczaniem budek fotograficznych, które można wykorzystać na imprezie urodzinowej, weselu, przyjęciu okolicznościowym, urodzinach i wielu, wielu innych imprezach! To doskonałe rozwiązanie na upamiętnienie wspólnych chwil z każdej okazji.

vimeo.com/311219855

Idealne odwzorowanie tego, co było w scenariuszu! Jest kolorowo, wesoło, jest dużo ruchu i przekaz informacji! Co tu dużo pisać, jest super!

Animacja 2D Fotobox

Zabawna prezentacja marki!

Animację dla Fotobox wykonaliśmy za pomocą najnowszej wersji DUIK, czyli rozszerzenia do After Effects, które umożliwia przygotowanie szkieletu i animacje postaci w intuicyjny i wygodny sposób. Reszta to statyczne grafiki podzielone na warstwy, które umieszczone są w środowisku 3D. Dzięki czemu uzyskaliśmy w pełni kolorowy i barwny projekt, którego przekazem jest poinformowanie użytkowników o budce do robienia zdjęć, czyli wielokrotnie wymienianym już FOTOBOX’ie.

Darmowa wycena
Fotobox dillenburg

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

[contact-form-7 id="771" title="Darmowa wycena"]