Karate Zeon

Bójka rolników!

Dwóch rolników się kłóci w rzepaku… który ma żonę ładniejszą? Świnie większą?! Nie pomyliliście się! Taki pomysł powstał na reklamę Karate Zeon, środka owadobójczego przeznaczonego do ochrony rzepaku przed szkodnikami. Z powodu krótkiej, aczkolwiek nietypowej fabuły praca nad tym projektem była niesamowitą przyjemnością.

vimeo.com/224178965

Animacja rolników to zabawna i kolorowa historyjka o dwóch zgryźliwych sąsiadach, co to ciągle się kłócą! A tak na poważnie to kawał dobrej roboty!

Rolnicy w rzepaku

Projekt animacji dla marki Karate Zeon powstał dość szybko. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu tekstu lektorskiego, spójnej koncepcji i zamysłu – szybko przystąpiliśmy do pracy. Od wstępnych szkiców do projektów postaci w Ilustratorze. Między czasie tworząc projekty tła, innych elementów i postaci. Całość została zmontowana i udźwiękowiona w After Effects. W ciągu niespełna 30 sekund udało nam się przygotować wszystkie sceny związane ze scenariuszem oraz lektorem, dzięki czemu możemy pochwalić się naszym projektem!

Darmowa wycena
Kobieta Wektor

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

[contact-form-7 id="771" title="Darmowa wycena"]