Katalizatory Chrzanów – DS Auto

Skup katalizatorów

Katalizatory chrzanów czyli DS Auto to firma znajdująca się w Chrzanowie. Ich docelową usługą jest skup zużytych katalizatorów z każdego modelu samochodu. Dzięki najnowszym technologiom, specjalistycznego sprzętu i doświadczeniu są w stanie zapewnić najlepsze ceny. Naszym zadaniem było przekazanie tych i wielu innych informacji w krótkiej animacji komputerowej.

vimeo.com/257878261

Szybko, sprawnie, bardzo ładnie! Animacja stoi na najwyższym poziomem zarówno pod względem technicznym jak i przekazem informacji, który w tym przypadku był bardzo ważny. Pełna profeska!

Katalizatory Chrzanów

DS Auto

Firma DS Auto specjalizuje się w skupie zarówno detalicznym jak i hurtowym katalizatorów z każdego regionu Polski. Posiada specjalistyczny sprzęt, między innymi spektometr czy specjalną aplikacje, dzięki której oferuje najlepsze ceny w całym kraju. Naszym zadaniem było przekazanie tych wszystkich informacji w sposób kreatywny. Postawiliśmy więc na prostą historię transakcji między klientem detalicznym, a jednym z pracowników w firmie. Postaraliśmy się przekazać najważniejsze informacje jak i zamieścić niektóre ciekawostki.

Darmowa wycena
DS Auto Chrzanów

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

[contact-form-7 id="771" title="Darmowa wycena"]