Połowaceny.pl

Animacje i Wideo

Animacja połowa ceny inspirowana była postacią z NJU’mobile. Wesołym, zabawnym i humorystycznym bohaterem chcieliśmy ukazać zalety i korzyści jakie można znaleźć na stronie połowaceny. Całość prac przebiegała od szkiców i pomysłów na samych bohaterów, przez animacje, montaż, udźwiękowienie i post produkcje.

#single-gallery-section

Jestem bardzo zadowolony z animacji! Całość przebiegła bez problemów, zawsze można było liczyć na wsparcie i szybki kontakt! Na pewno przy kolejnej realizacji wrócę do Color Vision!

Piotr Groja

Połowa ceny

Animacja została przygotowana w oprogramowaniu Adobe. Szkice powstawały w Ilustratorze, gdzie również ostatecznie została wykonana cała postać. Przygotowana i pocięta w warstwach trafiła do programu After Effects, gdzie uzyskała tzw. „szkielet”, dzięki któremu – mogła zostać zaanimowana. Główną cechą charakterystyczną jest właśnie główny bohater „polowaceny” wraz ze swoim charakterystycznym głosie o wysokim, piskliwym tonie. Wzorowana była na postaci NJU’mobile, również sympatycznym i humorystycznym bohaterze. Jednak polowa ceny otrzymała swój inny, nieco bardziej również bojowych charakter, o czym można dowiedzieć się w animacji.

Głosów do postaci użyczyli profesjonalni lektorzy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w swojej branży.  Całość dekoruje sympatyczny, wesoły akcent muzyczny, dodający bajkowości i kolorytu do całości.

Animacja polowaceny miała za zadanie w kreatywny, zabawny i pozytywny sposób zareklamować sklep internetowy, na którym można dokonać zakupów w naprawdę atrakcyjnych i niższych cenach!

Darmowa wycena

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

[contact-form-7 id="771" title="Darmowa wycena"]