Xiaomi Redmi 4X

Animacje i Video

Xiaomi Redmi 4X – Animacja 3D prezentująca model telefonu wyprodukowanego przez Chińskiego giganta, który w dość przebojowy sposób przebił się do rynku Europejskiego i w obecnym czasie zyskał dużą popularność. Animacja została stworzony na podstawie przygotowanego wcześniej scenariusza, następnie został wybrany podkład muzyczny, a ostatecznie wykonany montaż. Całość została wykonana w połączeniu programów Cinema 4D i After Effects, które to doskonale ze sobą współgrają.

vimeo.com/232857699

Animacja 3D Xiaomi spełnia wszelkie oczekiwania! Jest profesjonalna, wykonana w najwyższej jakości i w szybkim terminie realizacji, co było akurat bardzo ważne. Wszystkie poprawki zostawały wprowadzane natychmiastowo, a kontakt był na wysokim poziomie!

Xiaomi Redmi 4X

Xiaomi Redmi to animacja wykonana z niezwykłą dbałością o szczegóły. To precyzyjnie wymodelowany telefon w technologii 3D, który zawiera w sobie poszczególny elementy takie jak buttony, aparat, lampa błyskowa czy wyświetlacz. Wszystko po to, by odwzorować w każdym detalu oryginał telefonu i zaprezentować jego najmocniejsze atuty.

Model został przygotowany w środowisku 3D, a konkretnie w oprogramowaniu Maxon, Cinema 4D. Po wykonaniu renderingu całość została przeniesiona do After Effects, gdzie dokonano ostatnich szlifów.

 

Darmowa wycena
Biały Telefon Xiaomi

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

[contact-form-7 id="771" title="Darmowa wycena"]